Büyükşehir'de Büyükakın Dönemi
Reklam
Sabahattin Kahriman

Sabahattin Kahriman

Büyükşehir'de Büyükakın Dönemi

06 Aralık 2018 - 01:16


31 Mart Yerel Seçimleri öncesi yurdun her kesiminde olduğu gibi ilimizde de heyecan gün geçtikçe artıyor. Bu heyecanın dozu öyle artmış ki her aday adayı farklı üst düzey siyasi isimlerle aday olmaları için müthiş gayret sarf ediyorlar.

 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanan Tahir Büyükakın ilçelerde hangi Belediye Başkan Adayı ile bu süreçte yol yürüyeceği ve çalışmak istediği isimleri Ak Parti’li kurmaylarla paylaşmıştır.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın Genel Sekterlik görevi süresince İlimizde birçok başarılı projelerde imza atmıştır. 31 Mart Yerel seçimlerinde Büyükakın’ın zaferi ile sonuçlanırsa eğer ilimiz için sosyal ve kentsel olarak birçok projeler kazandırarak vatandaşların takdirini kazanacağından eminim.

Yalnız önünde ülkemiz genelinde en başarılı belediye başkanlarından biri olan mevcut başkan İbrahim Karaosmanoğlu gibi bir isim var..  

Belediye Başkan Adayı Büyükakın’ın bir dönem kurmaylarından olduğu mevcut başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun yapmış olduğu hizmet bayrağını yapacağı sosyal ve kentsel hizmetler ile daha da zirveye taşırsa ancak vatandaşların gönlüne girebilir. Bunu başarabilir mi? Benim kişisel fikrim  başarır çünkü başaramaması için hiçbir engel yok..

31 Mart Akşamı halkımızın tercihi ne yönde olur onu bilemeyiz ama Karaosmanoğlu’ndan sonra başarının ve hizmetlerin devamı için İktidar Partisinin adayı Büyükakın tercihi ağır basacaktır.
Sağlıcakla kalın…
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum